Home » DEKORASYON » Salon Perde Modelleri

Salon Perde Modelleri

Salon perde modelleri her yıl olduğu gibi çeşitlilik gösteriyor.Öncelikle perdeniz odanızın tarzına uyumlu olmalı.Klasik bir salon takımında modern bir perde seçimi çok doğru bir karar değildir.Salonunuzun cam ve pencere modeli de perde seçiminde önemli bir rol oynuyor.Gelelim modellere;ne tar bir perde yaptırırsanız yaptırın mutlaka fon ve kanat uygulamanız olsun.Örneğin modern bir salon takımında ip perde kullandıysanız eğer yan kanatlar tek renk ve düz pilesiz olmalı.Eğer kruvaze bir perde modeli seçtiyseniz kanatlar kesinlikle yandan toplamalı olmamalı..

Bana göre bir evin atmosferini olumlu yada olumsuz değiştirebilen ve evi şık gösteren detay perdelerdir. Perde modelleri mobilyalarınızın klasik yada spor modeline göre değişir. Mesela salon perdeleri, odanın atmosferi ve mobilyalara göre daha ağır ve klasik olanlarından seçilir.

Sizlere perde modellerinden salon perde örneklerini sunuyorum. Eğer bugünlerde perde alacaksanız yada perdelerinizi yenileyecekseniz bu modeller sizin için seçenek olabilir.

commentscomments

  1. yağmur çiçek diyor ki:

    bu perdeler çok güzel çok begendim :) :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>